Pojišťovna Generali Mimoň

Adriána Lohr, tel.: 777 239 729
Pobočka Mimoň, Liberecký kraj
Tyto stránky nejsou oficiální prezentací pojišťovny GENERALI

Nabídka pojištění

Pojištění osob

Generali pojišťovna a.s. svou nabídkou pokrývá veškeré potřeby klientů v oblasti životního, úrazového, nemocenského a cestovního pojištění.

Produkty úrazového a nemocenského pojištění rozšiřují jednak pojistnou ochranu životního pojištění a navíc Vám nabízí komplexnější ochranu v rámci individuálního pojištění.

Pro jistotu klientů při cestách a pobytu v zahraničí nabízíme cestovní pojištění, které svou skladbou zajišťuje pojištěným osobám kvalitní pojistnou ochranu.

Pojištění majetku

Pojištění majetku je především pojištěním domova a podnikání. Domova jako místa, kam se každý z nás vrací z práce, kde odpočívá, kde žijí jeho nejbližší, kde má své zázemí. Kde se každý věnuje činnostem, které mu přinášejí radost a uspokojení. Podnikatelské činnosti jako způsobu zajištění životních prostředků pro nás a pro naše nejbližší. Proto každá škoda, kterou utrpíme v souvislosti s podnikáním, je dvojnásob nepříjemná.

Každá lidská činnost sebou nese i riziko, že někomu způsobíte škodu, za kterou budete podle zákona odpovědní. Tuto škodu potom budete muset poškozenému nahradit. Takovou škodu nemusíte způsobit pouze Vy, ale také Vaše manželka (manžel), Vaše děti nebo Vaši zaměstnanci.

V některých případech, např. u škod vyplývajících z vlastnictví nebo držby nemovitosti, za ně můžete být odpovědní i bez ohledu na zavinění.

Také platí, že v řadě případů se snáze vyrovnáte se ztrátou způsobenou přírodní katastrofou než s náhradou, kterou Vám uloží zaplatit soud.

Produkt Drobný podnikatel z naší nabídky získal v soutěži Zlatá koruna 2007 bronzovou příčku.

Pojištění motorových vozidel

Na základě zkušeností z provozování pojištění motorových vozidel na českém (od roku 1994) i evropském trhu si Vám dovolujeme nabídnout náš program komplexní pojistné ochrany pro motoristy. Zahrnuje jak zákonem předepsané povinné ručení, tak i pojištění volitelná.


[4]